Aktivity České pojišťovny

Podpora aktivního života

Česká pojišťovna je generálním partnerem Českého biatlonové svazu a celé české biatlonové reprezentace. Jsme také generálním partnerem a jedním z organizátorů běžeckých závodů RunTour, které se konají v několika městech po celé ČR. Česká pojišťovna spojuje své jméno i s florbalem. Podporuje pohár České florbalové unie pod názvem „Pohár České pojišťovny“ i Superfinále florbalu.

Potkat nás dále můžete ve ski areálech a na golfových hřištích po celé republice. Spolupracujeme například se Ski areálem Červená Voda v Orlických horách či s golfovým hřištěm FunSpot Lipno. Již několik let jsme hrdým partnerem rodinného parku Mirakulum v Milovicích.

Dopravní bezpečnost

Pojišťujeme nejen motorová vozidla a osoby pro případ úrazu na silnicích, ale také se aktivně podílíme na prevenci dopravní bezpečnosti.

Více než deset let se věnujeme projektu Gentleman silnic, který zaštiťujeme ve spolupráci s Policií ČR. Jeho cílem je motivovat účastníky silničního provozu, aby nebyli lhostejní vůči svému okolí. Gentlemanem silnic se stává ten, kdo osobně přispěje k záchraně života nebo jiným způsobem pomůže ostatním při závažné dopravní nehodě.

Prostřednictvím ČP Indexu hodnotí Česká pojišťovna bezpečnost na silnicích 13 krajských a 59 okresních měst naší republiky. Index vychází ze statistik dopravních nehod Policie ČR a vyjadřuje úroveň nehodovosti na základě počtu usmrcených a těžce zraněných osob při dopravních nehodách ve vztahu k počtu obyvatel daných měst.

Mladý hrdina

Projekt Mladý hrdina odstartovala Česká pojišťovna v září 2017. Projekt si klade za cíl hledat výjimečné příběhy školáků i studentů, které si zasluhují následování. Nemusí se jednat jen o pomoc nejvyšší – tedy záchranu života, ale i o dlouhodobé „všednější“ aktivity, které pomáhají dělat náš svět lepším.

Mezi dětmi a mladými lidmi je mnoho těch, kteří se například dlouhodobě věnují dobrovolnictví, kteří pomáhají s péčí o těžce nemocné či nepohyblivé členy rodiny, ti, kdo nebyli lhostejní a pomohli šikanovanému spolužákovi apod. Chceme ocenit a vyzdvihnout i tyto příklady „hrdinství“ a motivovat tak mladé, aby se nebáli pomoci.

 

Máte otázku? Nevíte, které pojištění je pro vás vhodné?

Zavoláme vám zpět Napište nám

CeskaPojistovna
Nahrávám poslední tweet, počkejte prosím. Sledujte nás na Twitteru.

241 114 114