Finanční skupina ČP

ČP DISTRIBUCE

ČP Distribuce poskytuje finanční poradenství v oblasti osobních a firemních financí. Prostřednictvím 600 distribučních míst a více jak 3 500 obchodních zástupců nabízí kompletní nabídku portfolia produktů České pojišťovny, ČP Zdraví, Penzijní společnosti České pojišťovny a investiční společnosti Generali Investments. Součástí nabídky jsou rovněž produkty a služby Hypotečního centra České pojišťovny a dalších obchodních partnerů. ČP Distribuce s.r.o. je 100% dceřinou společností České pojišťovny, činnost společnosti bude zahájena 1. dubna 2017.

ČP ZDRAVÍ

Česká pojišťovna ZDRAVÍ a.s. je jedinou pojišťovnou na českém pojistném trhu, která se specializuje na soukromé zdravotní pojištění. V této oblasti dosahuje dlouhodobě významného tržního podílu. Nabízí moderní a variabilní produkty ve vysoké kvalitě, které souvisí s poskytováním zdravotních a sociálních služeb i s řešením tíživé situace klientů při výpadku příjmu, ať už v důsledku úrazu, nemoci nebo ztráty zaměstnání. Zároveň je významným pojistitelem v oblasti bankopojištění.

PENZIJNÍ SPOLEČNOST ČP

Největší poskytovatel spoření na penzi v České republice (26% podíl), který nabízí produkty tzv. třetího pilíře. Penzijní společnost České pojišťovny má téměř 1,2 milionu klientů, z toho čtvrt milionu z nich spoří na důchod také zaměstnavatel. Penzijní společnost spravuje úspory o celkovém objemu téměř 100 miliard Kč. Služeb penzijní společnosti mohou využít jednotlivci i firmy.

Máte otázku? Nevíte, které pojištění je pro vás vhodné?

Zavoláme vám zpět Napište nám

CeskaPojistovna
Nahrávám poslední tweet, počkejte prosím. Sledujte nás na Twitteru.

241 114 114