Finanční skupina ČP

ČP DISTRIBUCE

ČP Distribuce poskytuje finanční poradenství v oblasti osobních a firemních financí. Prostřednictvím 600 distribučních míst a více jak 3 500 obchodních zástupců nabízí kompletní nabídku portfolia produktů České pojišťovny, ČP Zdraví, Penzijní společnosti České pojišťovny a investiční společnosti Generali Investments. Součástí nabídky jsou rovněž produkty a služby Hypotečního centra České pojišťovny a dalších obchodních partnerů. ČP Distribuce a.s. je 100% dceřinou společností České pojišťovny.

ČP ZDRAVÍ

Česká pojišťovna ZDRAVÍ a.s. je jedinou pojišťovnou na českém pojistném trhu, která se specializuje na soukromé zdravotní pojištění. V této oblasti dosahuje dlouhodobě významného tržního podílu. Nabízí moderní a variabilní produkty ve vysoké kvalitě, které souvisí s poskytováním zdravotních a sociálních služeb i s řešením tíživé situace klientů při výpadku příjmu, ať už v důsledku úrazu, nemoci nebo ztráty zaměstnání. Zároveň je významným pojistitelem v oblasti bankopojištění.

PENZIJNÍ SPOLEČNOST ČP

Největší poskytovatel spoření na penzi v České republice (26% podíl), který nabízí produkty tzv. třetího pilíře. Penzijní společnost České pojišťovny má více než 1,1 milionu klientů, z toho čtvrt milionu z nich spoří na důchod také zaměstnavatel. Penzijní společnost spravuje úspory o celkovém objemu přesahujícím 102 miliard Kč. Služeb penzijní společnosti mohou využít jednotlivci i firmy.

Máte otázku? Nevíte, které pojištění je pro vás vhodné?

Zavoláme vám zpět Napište nám

CeskaPojistovna
Nahrávám poslední tweet, počkejte prosím. Sledujte nás na Twitteru.

241 114 114