Mobilní aplikace Pojišťovna

Provoz aplikace byl ukončen

Hlavní výhody

 • Sjednání cestovního pojištění se slevou

 • Mapa poboček České pojišťovny s otevírací dobou a kontakty

 • Přístup do Klientské zóny

 

Funkce

 • App

  SOS obrazovka

  Důležitá telefonní čísla pro krizové situace jsou umístěna přehledně na jedno zmáčknutí - nemusíte si nic pamatovat ani zapisovat, stiskem jediného tlačítka můžete kontaktovat policii, hasiče nebo se třeba jen bez čekání spojit s operátorem České pojišťovny a informovat se o pojištění.

 • App

  Cestovní pojištění

  Aplikace Pojišťovna nabízí jednoduché a rychlé sjednání cestovního pojištění přímo prostřednictvím mobilního telefonu. K výpočtu ceny pojištění stačí tři kroky. Vše se odehrává plně elektronicky bez papírových dokumentů, pojištění tak lze sjednat doslova kdykoliv a kdekoliv.

  Více informací...

 • App

  Mapy pohotovostí a poboček ČP

  Potřebujete ihned vědět, kde se ve vašem okolí nachází nejbližší otevřená lékařská pohotovost? Hledáte nejbližší pobočku České pojišťovny? Potřebujete telefonní kontakt? To vše je nyní možné prostřednictvím interaktivní mapy, která obsahuje i detaily jednotlivých zařízení, jako je otvírací doba nebo telefonický kontakt.

 • Klientská zóna

  Spravujte jednoduše a pohodlně všechny své pojistné smlouvy u České pojišťovny. S plnohodnotným přihlášením získáte možnost úplného náhledu na své pojistné smlouvy a události. Pro správu základních funkcí můžete využít také jednorázového přihlášení.

  Více informací...

Ocenění

Aplikace Pojišťovna byla vyhlášena vítězem v rámci 11. ročníku prestižní soutěže IT projekt roku

Soutěž pořádá Česká asociace IT manažerů CACIO ve spolupráci s ICT Unií. Odborná porota vybírala z osmi finalistů a slavnostní vyhlášení se uskutečnilo ve čtvrtek 13. 2. v Autoklubu ČR

 

Ocenění

Aplikace Pojišťovna zvítězila v klání o nejlepší firemní aplikaci na šesté AppParade

Soutěž se konala 27.2.2012 v pražském Bio Oku. AppParade je přehlídka "domácí tvroby" v oblasti aplikací pro přenosná komunikační zařízení - mobilní telefony a tablety.

FAQs

Na co se nás nejčastěji ptáte?

 • Máte problém s aplikací?

  Právě pro tyto případy jsme pro vás připravili kontaktní formulář, jehož prostřednictvím můžete položit jakýkoli dotaz týkající se mobilní aplikace Pojišťovna. Na vaše dotazy zpravidla odpovídáme do třech pracovních dní.

 • Už máte nainstalovanou naši aplikaci Horská služba ?

  Praktický pomocník do smartphone pro pobyt na horách. Od přivolání rychlé pomoci, aktuálního sněhového zpravodajství přes průvodce po horských střediscích a stanicích Horské služby až po návod jak poskytovat první pomoc.