Mobilní aplikace Pojišťovna

Noste Českou v kapse! Mobilní aplikace Pojišťovna vám umožňuje rychlý a snadný přístup k našim službám a produktům kdekoliv a kdykoliv budete potřebovat.

Hlavní výhody

 • Oznámení dopravní nehody a škody na majetku

 • "Co dělat" po dopravní nehodě a škodě

 • Sjednání cestovního pojištění a povinného ručení

 • Prioritní volání z aplikace do České pojišťovny

 • Mapa poboček České pojišťovny s otevírací dobou a kontakty

 • Přístup do Klientské zóny

 

App Store - Klikněte pro stažení

Android - Klikněte pro stažení

Funkce

 • App

  SOS obrazovka

  Důležitá telefonní čísla pro krizové situace jsou umístěna přehledně na jedno zmáčknutí - nemusíte si nic pamatovat ani zapisovat, stiskem jediného tlačítka můžete kontaktovat policii, hasiče nebo se třeba jen bez čekání spojit s operátorem České pojišťovny a informovat se o pojištění.

 • App

  Oznámení nehody

  Jednoduchý a přehledný formulář pro bezprostřední oznámení dopravní nehody přímo z místa jejího vzniku. Aplikace Vás provede všemi důležitými kroky a oznámení odešle ke zpracování. Samozřejmostí je možnost připojení fotodokumentace a možnost objednat si odtah havarovaného vozu nebo zapůjčení náhradního vozidla.

  Více informací...

 • App

  Oznámení škody na majetku

  Jednoduchý formulář pro bezprostřední oznámená škodní události nejen na vašem majetku. Aplikace Vás provede všemi důležitými kroky a oznámení odešle ke zpracování. Možnost uložení dokumentace pojištěného majetku ke zjednodušení případné likvidace události.

  Více informací...

 • App

  Cestovní pojištění

  Aplikace Pojišťovna nabízí jednoduché a rychlé sjednání cestovního pojištění přímo prostřednictvím mobilního telefonu. K výpočtu ceny pojištění stačí tři kroky. Vše se odehrává plně elektronicky bez papírových dokumentů, pojištění tak lze sjednat doslova kdykoliv a kdekoliv.

  Více informací...

 • App

  Povinné ručení

  Jednoduché a uživatelsky přívětivé sjednání povinného ručení přímo z mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přednastavené balíčky pojištění, které vám umožní sjednat si pojištění s parametry, které nejlépe vyhovují vašim požadavkům. Navíc s technologií načítání dokumentů.

  Více informací...

 • App

  Mapy pohotovostí a poboček ČP

  Potřebujete ihned vědět, kde se ve vašem okolí nachází nejbližší otevřená lékařská pohotovost? Hledáte nejbližší pobočku České pojišťovny? Potřebujete telefonní kontakt? To vše je nyní možné prostřednictvím interaktivní mapy, která obsahuje i detaily jednotlivých zařízení, jako je otvírací doba nebo telefonický kontakt.

 • Klientská zóna

  Spravujte jednoduše a pohodlně všechny své pojistné smlouvy u České pojišťovny. S plnohodnotným přihlášením získáte možnost úplného náhledu na své pojistné smlouvy a události. Pro správu základních funkcí můžete využít také jednorázového přihlášení.

  Více informací...

 • App

  Průvodce „Co dělat po nehodě”

  Čtyři jednoduché kroky, které je nutné učinit bezprostředně po nehodě. Průvodce vám může pomoci v situacích, kdy to nejvíce potřebujete.

 • App

  Prioritní volání do ČP

  Aplikace Pojišťovna vám umožňuje volat do našeho kontaktního centra nebo do likvidace s vyšší prioritou, než je tomu u běžného volání. Nečekejte v telefonní frontě. Vyberte si, kam chcete volat, využijte přímé směrování na operátory.

Novinky

Další platforma pro aplikaci Pojišťovna

Vydali jsme na četné žádosti vás uživatelů a klientů aplikaci Pojišťovna také pro platformu Windows Phone 8! Aplikace umí sjednávat cestovní pojištění, oznamovat škody na majetku a nehody nebo volat prioritně do České pojišťovny. Další funkce, na které jste zvyklí z iOS nebo Androidu připravujeme. Budeme rádi, když nám napíšete váš názor na mail mobilni.aplikace@ceskapojistovna.cz.

Aplikace Pojišťovna 7.5

Upravili jsme zobrazování kartičky cestovního pojištění, již se zobrazí kartičky pro všechny pojištěné osoby. Kartičky je také možné uložit nebo posílat mailem. Vylepšili jsem také aktualizování našich poboček.

Ocenění

Aplikace Pojišťovna byla vyhlášena vítězem v rámci 11. ročníku prestižní soutěže IT projekt roku

Soutěž pořádá Česká asociace IT manažerů CACIO ve spolupráci s ICT Unií. Odborná porota vybírala z osmi finalistů a slavnostní vyhlášení se uskutečnilo ve čtvrtek 13. 2. v Autoklubu ČR

 

Ocenění

Aplikace Pojišťovna zvítězila v klání o nejlepší firemní aplikaci na šesté AppParade

Soutěž se konala 27.2.2012 v pražském Bio Oku. AppParade je přehlídka "domácí tvroby" v oblasti aplikací pro přenosná komunikační zařízení - mobilní telefony a tablety.

FAQs

Na co se nás nejčastěji ptáte?

 • Máte problém s aplikací?

  Právě pro tyto případy jsme pro vás připravili kontaktní formulář, jehož prostřednictvím můžete položit jakýkoli dotaz týkající se mobilní aplikace Pojišťovna. Na vaše dotazy zpravidla odpovídáme do třech pracovních dní.

 • Už máte nainstalovanou naši aplikaci Horská služba ?

  Praktický pomocník do smartphone pro pobyt na horách. Od přivolání rychlé pomoci, aktuálního sněhového zpravodajství přes průvodce po horských střediscích a stanicích Horské služby až po návod jak poskytovat první pomoc.