Mobilní aplikace

Mobilní aplikace podrobně

Provoz aplikace byl ukončen

Základní obrazovka a hlavní menu

Tlačítko „Rychlá pomoc”

Toto tlačítko Vás bez zbytečných průtahů spojí s Českou pojišťovnou, která Vám poskytne kvalifikovanou pomoc.

Tlačítka nouzových volání

Tato tlačítka slouží k okamžitému kontaktování jedné ze složek integrovaného záchranného systému.

Vyhledání nejbližší pobočky

Mapa

Na základní obrazovce s mapou je zobrazena Vaše výchozí pozice (modrý bod uprostřed obrazovky) a nejbližší pobočky České pojišťovny (špendlík). Mapu lze zoomovat roztažením dvěma prsty.

Poklepáním na konkrétní pobočku zobrazíte její detail (viz Detail pobočky).

Seznam

Tlačítkem „Seznam” přepnete zobrazení z mapy na seznam poboček. Pobočky lze řadit dle vzdálenosti (od nejbližší), nebo abecedně (vzestupně i sestupně). V seznamu poboček lze fulltextově vyhledávat. Klepnutí na konkrétní pobočku zobrazí její detail.

Detail pobočky

Detail pobočky obsahuje následující informace: přesnou adresu pobočky, GPS polohu, otvírací dobu, kontaktní telefon. Prostřednictvím telefonního čísla lze zvolenou pobočku ihned kontaktovat.

Cestovní pojištění

Žádné papíry

Sjednání cestovního pojištění se prostřednictvím aplikace Pojišťovna odehrává kompletně elektronicky bez jakýchkoliv papírových dokumentů. Veškeré potřebné dokumenty Vám zašleme na Váš e-mail, ostatní důležité informace jsou pro Vás k dispozici přímo v aplikaci.

Přednastavené balíčky pojištění

Abychom Vám usnadnili orientaci v produktové nabídce České pojišťovny, připravili jsme pro Vás tři přednastavené balíčky pojištění vhodné pro nejtradičnější typy cest. Záleží tedy jen na Vás, zda si pojištění nastavíte zcela individuálně dle vlastních požadavků, nebo využijete jeden z připravených balíčků.

Ukládání vlastních balíčků pojištění

Opakujete často tradiční letní dovolenou s celou rodinou? Víte už, jaká pojištění se Vám hodí právě pro tuto cestu? Nechcete ztrácet čas neustálým vyplňováním formulářů? Aplikace Pojišťovna Vám nabízí možnost uložit si libovolné sjednané pojištění jako vlastní balíček pro další použití - vše podstatné tak budete vyplňovat pouze jednou. Při sjednávání pojištění, které chcete uložit jako vlastní balíček, stačí aktivovat možnost „Uložit jako šablonu cesty”.

Ukládání účastníků cest

Pokud často cestujete ve stejné sestavě a obtěžuje Vás při sjednávání pojištění znovu a znovu vyplňovat stejné údaje, Pojišťovna je pro Vás jasnou volbou. Umožňuje totiž libovolného účastníka cesty uložit jako samostatný kontakt a při sjednávání dalšího pojištění pak jednoduše stačí místo vyplňování formulářů vybrat jméno kontaktu, který chcete použít - data kontaktu se pak do příslušných polí vyplní automaticky.

Doklad o pojištění přímo v mobilu

Doklad o pojištění (kartička cestovního pojištění) s číslem smlouvy a kontaktem na asistenční službu Vám bude zaslán přímo na Váš mobilní telefon, nemusíte se tak obávat jeho ztráty či poničení.

Máte otázku? Nevíte, které pojištění je pro vás vhodné?

Zavoláme vám zpět Napište nám

CeskaPojistovna
Nahrávám poslední tweet, počkejte prosím. Sledujte nás na Twitteru.

241 114 114