Mobilní aplikace Můj doprovod

Můj doprovod podrobně

Můj doprovod je osobní monitorovací služba, která radikálně zvyšuje vaši bezpečnost.
Díky non-stop monitorovacímu centru jsou naše služby podobné osobní ochrance,
když se ocitnete v nouzi.

Aktivace aplikace a non-stop monitorovací centrum

Jakmile si aplikaci Můj doprovod aktivujete ve vašem smartphonu, jste okamžitě pod naším dohledem a ochranou. Lokalizujeme vás v reálném čase, a to i když nespustíte samotný poplach. Aktivace aplikace je pro nás impuls, že se necítíte bezpečně a můžete spustit poplach.

Poplach

V krizové situaci stačí jednoduše zatřepat telefonem a aplikace spustí poplach, který je ihned zaznamenán operátory Monitorovacího centra. Zpráva o poplachu obsahuje váš popis, přesnou polohu GPS a video záznam, který byl automaticky nahrán ve chvíli, kdy jste poplach spustili.

Poplach je také okamžitě rozeslán SMS zprávou a emailem vašim vybraným nouzovým kontaktům.

Operátoři Mého doporovodu, kteří jsou speciálně školení na zásahy v nebezpečí, na základě video záznamu zhodnotí situaci a zprostředkují vám pomoc příslušné složky Integrovaného Záchranného Systému ČR, případně budou spolupracovat s vašimi nouzovými kontakty.

Uděláme jednoduše vše pro to, abychom vám pomohli zpět do bezpečí.

Planý poplach

Spustili jste poplach omylem? Nic se neděje. Aplikace se i tak ujistí, zda jste v pořádku, a požádá vás o zadání vašeho bezpečnostního kódu.

Chcete aplikaci ukázat přátelům? Jsme jen rádi, že se chcete s ostatními podělit, ale prosíme, berte na vědomí, že každý poplach je pro nás vážný. V takových případech použijte funkci Test poplachu v nastavení aplikace. Nouzové kontakty obdrží zprávu o provedeném testu a my budeme vědět, že jste v bezpečí.

Režim Cesta

Pomocí aplikace Můj doprovod můžete informovat vaše blízké o tom, že jste se vydali na cestu a že jste také bezpečně dorazili domů, aniž byste museli volat nebo posílat SMS zprávy.

Režim cesta můžete využít při cestě domů, když chcete, aby vaše manželka věděla, že už jste na cestě, nebo můžete naučit tuto funkci používat vaše děti a vždy budete vědět, že dorazily domů ze školy nebo z kroužku.

Jednoduše v aplikaci nastavíte Start a Cíl cesty a potvrdíte. Vaše nouzové kontakty obdržína začátku SMS a email, že jste zahájili cestu. Na konci obdrží informaci, že jste v pořádku dorazili do cíle. Oblíbená místa si uložíte do seznamu destinací a nastavení režimu cesta tak bude mnohem snazší.

V nebezpečí opět můžete zatřepat telefonem a spustit poplach. Ten bude řešit operátor Monitorovacího centra (více o zásahu při poplachu v sekci Poplach).

Vynucený PIN

V situacích, kdy jste útočníkem donuceni poplach ukončit, zadejte místo vašeho data narození bezpečnostní PIN 9999. Operátoři Monitorovacího centra tak budou ihned vědět, že jste ve velmi vážné situaci a že jste byli k ukončení poplachu donuceni násilím. Tato situace bude vyhodnocena jako extrémně vážný poplach.

Režim Schůzka

Tato funkce automaticky spustí poplach, jakmile vyprší nastavený čas. Kdykoliv se účastníte jednání na neznámém místě nebo s neznámými partnery, aktivujte režim Schůzka, nastavte předpokládaný čas jednání a uveďte poznámky o tom kde a s kým jste.

Časový odpočet můžete kdykoliv ručně ukončit nebo prodloužit dle aktuální potřeby.

Nouzové kontakty

Osoby, které budou ve skupině vašich nouzových kontaktů, vždy obdrží SMS zprávu a email o poplachu nebo vaší cestě (více v sekci Režim Cesta).

Vaše nouzové kontakty si můžete uložit do skupin, např. Rodina, Přátelé, Kolegové. U jednotlivých skupin můžete dočasně dektivovat zasílání zpráv a emailů podle toho, kde a s kým právě trávíte čas.

Uživatelský účet

Jakmile se zaregistrujete, budete mít neustále možnost své údaje a poplachy zobrazit ve svém účtu.

Zde také můžete měnit, upravit nebo zrušit předplacené služby.

Registrovat

Nebezpečné zóny

Můj doprovod neustále sleduje a vyhodnocuje dění v naší zemi. Díky tomu dokážeme identifikovat potencionálně nebezpečné oblasti. Pomocí vytyčených nebezpečných zón vás aplikace upozorní na možná riziková místa, například zaplavené oblasti nebo místa protestních shromáždění.

Integrovaný záchranný systém

Vydali jste se na procházku do lesa? Rádi lyžujete? Můžete si být jisti, že pokud se dostanete do potíží, identifikace vaší polohy nebude snadná. Spolehněte se na Můj doprovod. Naši operátoři Monitorovacího centra vás uvidí na mapě ihned při spuštění aplikace. Ve chvíli, kdy spustíte poplach, zkontaktujeme Horskou službu nebo jinou adekvátní složku Integrovaného záchranného systému a postaráme se, abyste se dostali do bezpečí.

Tlukot srdce a puls

Lehkými pravidelnými vibracemi vám váš telefon dá najevo, že je aplikace aktivní nebo že jste spustili poplach.

Tlukot srdce i Puls můžete snadno aktivovat a deaktivovat v nastavení aplikace.

Profily poplachu

Jsme si vědomi toho, že různé situace vyžadují různý stupeň zásahu.

V nastavení aplikace můžete zvolit jeden ze tří Profilů poplachu.

Vyberte Skrytý poplach pro případy, kdy si nepřejete, aby útočník poznal, že jste poplach spustila. Nebo naopak Zastrašní, kdy s poplachem můžete spustit i hlasitý alarm, který pomůže útočníka odradit od dalšího útoku.

Režim Kolaps

Tato funkce vám umožní spustit poplach, i když nemáte telefon na dosah nebo nejste fyzicky schopni spustit poplach obvyklým způsobem.

Jakmile nastavíte režim Kolaps, aplikace bude reagovat na váš pohyb, respektive na pohyb telefonu. Pokud ve stanoveném čase nebude zaznamenán žádný pohyb, aplikace spustí poplach.

 

App Store - Klikněte pro stažení

Android - Klikněte pro stažení

Windows phone - Klikněte pro stažení

Máte otázku? Nevíte, které pojištění je pro vás vhodné?

Zavoláme vám zpět Napište nám

CeskaPojistovna
Nahrávám poslední tweet, počkejte prosím. Sledujte nás na Twitteru.

241 114 114