Nonstop asistenční služba

Jsem vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ať už potřebujete zásah instalatéra, zámečníka, nebo elektrikáře, prostě mi zavolejte a během chvíle se o všechno postarám.

Více informací

Až 10 000 Kč na jednu havárii

Když vás doma překvapí nepříjemnost, chcete rychle jednat. Zajistím úhradu nákladů spojených s odstraněním havárie až do výše 10 000 Kč.

Přehled volitelných služeb

Neomezený počet pojistných událostí

Říká se, že neštěstí přicházejí po třech. Se mnou se nemusíte bát, ani kdyby chodila po deseti. Asistenční služba není limitována počtem událostí za rok.

Sjednat online

Zavolejte mi,
až nebudete mít kliku

Asistenční služba k pojištění domácnosti se vztahuje i na případy, kdy se vám porouchá dveřní zámek nebo si prostě jen zabouchnete klíče.

Sjednat online

Zabouchnuté dveře paní Blanky

Paní Blanka si zabouchla dveře ve 22 hod. večer. Zajistil jsem zámečníka, který na místo dorazil během 45 minut a dveře okamžitě otevřel. a paní Blanka tak mohla v klidu dokoukat svůj oblíbený seriál.

Celkové náklady: 2 057 Kč

Nefunkční garážová vrata pana Miroslava

Garáž pana Miroslava nešla zavřít, a hrozilo tak, že by si ji mohl vyhlédnout všetečný nezvaný host. Přestože se jednalo se o americký typ vrat bez řádného zastoupení v ČR, zajistil jsem technika, který provedl opravu, a dům pana Miroslava byl opět v bezpečí.

Celkové náklady: 5 464 Kč

Porucha elektronistalace paní Marie

Po každém spuštění jakéhokoli spotřebiče docházelo v bytě paní Marie k vyhození jističe. Do 90 minut jsem zajistil dodavatele, který situaci na místě vyřešil, a paní Marie mohla bez problémů vyprat, vyžehlit i uvařit večeři.

Celkové náklady: 1 755 Kč

Jak sjednat?

 

On-line sjednání je snadné a zabere vám jen pár minut.

Sjednat on-line
 

Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme, až se vám to bude hodit.

Zavoláme vám zpět
 

Pokud máte raději osobní kontakt, najděte si pobočku nebo poradce tam, kde se vám to hodí.

Hledat na mapě