Pobočka nebo poradce?

Poradce

Pojišťovací poradce jako odborník na poli pojištění a financí poradí a nabídne produkty odpovídající vašim potřebám. Vede pravidelná obchodní jednání s klienty a potenciálními zákazníky. Postupně buduje a prohlubuje dlouhodobé obchodní vztahy. Součástí jeho práce je i vytváření nového vlastního portfolia klientů.

Poradce je vám k dispozici kdekoliv a kdykoliv dle vašeho přání (u vás doma, ve firmě, nebo na obchodním místě ČP).

Při vyhledávání zvolte poradce podle vašich potřeb:

  • Občané - poradí se vším, co se týká běžného pojištění občanů, a vždy přidají něco navíc.
  • Finanční poradce - poskytne komplexní servis včetně profesionálního finančního poradenství a sestaví vám finanční plán na míru.
  • Firemní pojištění - kompletní správa pojištění pro vás, vaši firmu i vaše zaměstnance. Nabízíme variabilní produkty, díky kterým je možno přizpůsobit pojištění přesně vašim požadavkům a potřebám.
  • Hypoteční specialisté - potřebujete hypotéku, snížit splátky, nebo refinancovat svoji stávající nevýhodnou hypotéku?

Zobrazit poradce na mapě

Pobočka

Na pobočce České pojišťovny vám poskytneme kompletní klientský servis v příjemném prostředí. Naši pracovníci, obchodní poradci, si s vámi nejdříve ověří, jaké jsou vaše individuální potřeby a zda jsou všechna rizika, která vás ohrožují, dostatečně zajištěna. Poté je vám zpracován jednoduchý plán, jenž nabízí produkty a řešení, které opravdu potřebujete a které nejvíce odpovídají vaší současné životní situaci. Na našich pobočkách naleznete kompletní nabídku produktů ČP a její dceřiných společností (Penzijní společnost ČP, ČP Zdraví a ČP Invest).

Pobočku můžete navštívit vždy v provozní době, kdy se vám budeme plně věnovat. Můžete přijít zcela bez objednání, ale můžete využít rezervační systém ve své Klientské zóně nebo si schůzku domluvit předem telefonicky. 

Pobočky plně odpovídají požadavkům moderního prodeje a obsluhy, reflektují představy našich klientů a naleznete je po celé republice. Našim cílem je, abyste se u nás cítili dobře, pohodlně a rychle zde vyřídili veškeré své požadavky.

Zobrazit pobočky na mapě

Hledáte poradce?

Vyhledejte si poradce podle vašich potřeb

ObčanéPoradí se vším, co se týká běžného pojištění občanů, a vždy přidají něco navíc.

Finanční plánPomáhají vám řešit vaši finanční situaci, radí jak správně investovat a starat se o peníze.

HypotékaPotřebujete-li hypotéku či refinancování stávající, hypotéční poradce je správná volba.

Firemní pojištěníPoradí s vhodným pojištěním pro firmu i živnostníka.