Chci ušetřit

Chcete mít levnější pojištění? Chcete si spořit na důchod pouhým nakupováním? S Premia kartou České pojišťovny můžete mít obojí. Čím více budete kartou platit, tím více vám zlevní pojištění, popřípadě si můžete spořit na důchod.

Co je Premia karta České pojišťovny

Premia karta České pojišťovny je speciální zákaznická karta určená pouze klientům České pojišťovny, Penzijního fondu České pojišťovny a ČP Zdraví. Je to mezinárodní kreditní karta MasterCard, vydaná ve spolupráci se společností Home Credit.

Při každé platbě Premia kartou České pojišťovny získáváte 1-20 % z platby v obchodě zpět na prémiové konto jako tzv. prémiové koruny. Navíc si zlevníte pojištění - nasbírané prémiové koruny slouží k placení stávajícího pojištění nebo k navýšení penzijního připojištění u České pojišťovny. S Premia kartou můžete nakupovat na více než 1 500 místech v ČR s okamžitou slevou až 10 %, platit na internetu a k tomu máte vždy po ruce potřebnou hotovost (díky kreditní funkci karty).

Jak funguje Premia karta ČP, ilustruje následující obrázek.

Díky nasbíraným prémiovým Kč získáte levnější pojištění u ČP nebo výhodnější penzijní připojištění u PFČP.

Výhody Premia karty České pojišťovny

Premia KartaDíky nasbíraným prémiovým korunám získáte nejen levnější pojištění u ČP nebo výhodnější penzijní připojištění u PFČP, ale u vybraných obchodníků označených logem Premia navíc při předložení karty i okamžitou slevu 2 až 15 % a další výhody

  • informování o speciálních slevových akcích v síti Premia
  • peníze kdykoliv k dispozici díky kreditní kartě MasterCard
  • vydání karty není vázáno na založení běžného účtu
  • bezúročné období až 51 dnů
  • měsíční úroková sazba: 0 % při využití bezúročného období (na bezhotovostní platby), jinak 2,19 %
  • minimální měsíční splátka: 4 % z vyčerpané částky, minimálně 400 Kč
  • vedení karty zdarma (první rok automaticky, v dalších letech se při obratu menším než 36 000 Kč/rok účtuje měsíční poplatek za vedení účtu 49 Kč) možnost splátkových programů na kartě s výhodnější úrokovou sazbou jako je standardní sazba na kartě s možností volby délky splácení a tím i pevné výši měsíčních splátek
  • zdarma pravidelné měsíční výpisy s informacemi o transakcích a počtu nasbíraných prémiových Kč včetně brožury aktuálních akcí a slev

Získejte Premia kartu České pojišťovny on-line

Požádejte o svou Premia kartu na http://www.premiakartacp.cz/zadost-o-kartu.

Levnější pojištění díky nasbíraným korunám

Nasbíranými prémiovými korunami lze platit část pojištění u České pojišťovny či pojištění celé. Převod prémiových korun na pojistnou smlouvu se provádí jednoduše prostřednictvím telefonu na čísle 542 100 100.

Prémiové koruny lze převést na následující pojištění:

Životní pojištění

Neživotní pojištění

Používání karty je jednoduché

Premia karta ČP se používá stejně jako jakákoliv jiná platební karta. Můžete s ní běžně nakupovat a při každé platbě sbíráte reálné koruny na prémiové konto, zároveň čerpáte slevy v síti Premia (u většiny partnerů). Každý měsíc dostanete přehledný výpis, z kterého se dozvíte, kolik jste nakupováním z karty vyčerpali peněz a kolik prémiových korun přibylo na vaše prémiové konto. Nasbírané prémiové koruny můžete snadno převést telefonicky na své pojištění u ČP.

Doplňující informace

Veškeré informace získáte na Zákaznické lince Premia karty ČP 542 100 100. Linka je k dispozici v pracovní dny od 8.00 do 18.00.

Seznam obchodníků v síti Premia (přehled obchodů, výše slev a množství peněz převáděných na prémiové konto u jednotlivých partnerů) je k dispozici na seznamu partnerů.