Zpět

Přehled doplňkových pojištění

Zavazadla

Slouží k ochraně věcí osobní potřeby, které si pojištěný vzal na cestu nebo si je prokazatelně v průběhu cesty pořídil. Vztahuje se na poškození nebo zničení věci živelní událostí, vodou z vodovodního zařízení, krádež věci vloupáním, poškození, zničení, odcizení nebo ztrátu věci při dopravní nehodě.

Odpovědnost za škodu

Vztahuje se na krytí škod způsobených v zahraničí třetí osobě. Toto připojištění lze sjednat on-line.

Nadstandardní právní asistenční služby

Zahrnuje pojištění ztráty nebo odcizení cestovních dokladů, jízdenky nebo letenky, pojištění kauce, pojištění právní pomoci, převoz věcí zemřelého a pojištění opuštěné domácnosti.

Úrazové pojištění

Úrazové pojištění kryje rizika trvalých následků, smrti úrazem a denní odškodné za vyjmenované úrazy. Toto připojištění si můžete sjednat k cestovnímu pojištění on-line.

Pojištění veterinární léčby

Pojištění pro psa, kočku v případě úrazu nebo náhlého onemocnění. Toto připojištění si můžete sjednat k cestovnímu pojištění on-line. Nově územní rozsah Evropa i Svět.

Storno cesty nebo přerušení nastoupené cesty

V případě onemocnění, ztráty zaměstnání, nedoporučení od MZV cestovat do dané destinace a nebo živelné události v místě bydliště vám vrátíme 80% nebo 100% nákladů na vaši dovolenou.

Pojištění se musí sjednat a zaplatit nejpozději do 3 dnů od zaplacení celé ceny zájezdu (případně cena letenky a ubytování).

Pojištění případných nákladů na náhradní dopravu do ČR v případě, že budete muset přerušit zahraniční cestu v důsledku úmrtí, vážného onemocnění či úrazu nejbližšího příbuzného nebo živelné události v místě bydliště.

Máte otázku? Nevíte, které pojištění je pro vás vhodné?

Zavoláme vám zpět Napište nám

CeskaPojistovna
Nahrávám poslední tweet, počkejte prosím. Sledujte nás na Twitteru.

241 114 114