Česká pojišťovna uvádí na trh program plný slev - kartu Premia

(Praha, 19. června 2008) Česká pojišťovna přichází s novým projektem - Premia kartou České pojišťovny, která umožní stávajícím klientům České pojišťovny získávat speciální výhody a slevy. Je společným dílem České pojišťovny, Penzijního fondu ČP, ČP ZDRAVÍ a společnosti Home Credit. S Premia kartou mohou klienti pouhým nakupováním ušetřit na pojištění a navíc využívat i okamžitých slev až do výše 20 %.

"Odměnit zákazníky za jejich důvěru a věrnost a nabídnout jim další důvod, proč být i nadále spokojeným klientem České pojišťovny, to byla a je hlavní vize našeho nového a dlouhodobého projektu s názvem Premia karta České pojišťovny," uvedl při zahájení akce Pavel Řehák, náměstek pro marketing ČP.

Mechanismus používání Premia karty ČP, kterou klienti mohou získat na přepážce ČP nebo u svého pojišťovacího poradce, je velmi jednoduchý. Pokud klient používá kartu při běžném nakupování v jakémkoliv obchodě u nás nebo v zahraničí, získává 1 % z hodnoty každého nákupu zpět na své prémiové konto. Dalších výhod pak dosáhne v síti obchodů smluvních partnerů označených logem Premia. Ti nabízejí držitelům karet 2-10 % zpět z hodnoty nákupu na prémiové konto a dále i okamžitou slevu ve výši 2 - 20 %. "Mezi partnery sítě Premia jsou prodejci oblečení, hraček, elektrospotřebičů, sportovních potřeb, nábytku, ale i zahraničních zájezdů nebo automobilových náhradních dílů. Síť je otevřená a postupně se bude rozrůstat o další subjekty, jejichž aktuální seznam najdou klienti na našich internetových stránkách," vysvětluje manažer projektu Martin Picek.


Kromě standardní nabídky v rámci programu budou moci klienti využívat i sezónních akcí. Premiérovou je zpětné započítání 3 % z každé platby kartou u jakékoliv čerpací stanice v České republice i v zahraničí. Při současných cenách pohonných hmot tak klienti s kartou ušetří kolem 1 Kč na litru benzínu či nafty a speciální benefit "na dovolenou" mohou čerpat až do 30. září.

Koruny nasbírané na prémiové konto mohou pojištění libovolně použít na úhradu svých pojištění u ČP nebo ČP ZDRAVÍ. Stejně tak mají příležitost navýšit své penzijní připojištění u PF ČP. Nabídka se vztahuje na všechny základní produkty životního i neživotního pojištění, například Dynamik, Sluníčko, ale i povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti či domácnosti. "Pokud náš klient měsíčně utratí za potraviny, drogistické výrobky a další zboží denní potřeby 5000 Kč, za občasné nákupy, jako jsou hračky, sportovní potřeby nebo knihy, zhruba 1600 Kč a jednorázově jednou ročně za rodinnou dovolenou 32 000 Kč, pak pouhým nakupováním s Premia kartou ročně nasbírá 3000 prémiových korun. Tím si může uhradit část nebo i celou roční platbu třeba za povinné ručení, pojištění domácnosti nebo si zvýšit úspory na penzi," doplňuje Martin Picek.


Premia karta je koncipována jako kreditní, což ale automaticky neznamená, že zákazníci platí za každou platbu kartou nějaké úroky. "Držitel karty má možnost pravidelně využívat až 51denní bezúročné období, které patří k nejdelším na trhu. Zcela ojedinělé je pak vedení karty zcela zdarma, při pravidelném používání dokonce bez poplatku za zasílání měsíčních výpisů. Vydání karty není vázáno na založení běžného účtu a je možné je doplnit pojištěním schopnosti klienta splácet své závazky," vypočítává výhody karty Vít Růžička, produktový manažer pro karty společnosti Home Credit a. s.

Více na www.premiakarta.cz


Zpět na tiskové zprávy