Play Off ČP: Dynamik PUK České pojišťovny plný výher

Praha (13. března 2006) - Nadstavbová část hokejové extraligy s názvem Play Off České pojišťovny se neodehrává pouze na ledové ploše, ale také v ochozech stadionů, a to především během technických přestávek. Česká pojišťovna totiž letos pro všechny fanoušky hokeje připravila velkou soutěž, nazvanou "Dynamik PUK".

Její princip je jednoduchý: chceme, aby si diváci z hokeje odnesli nejenom skvělé sportovní zážitky, ale také ještě něco navíc. Před vstupem do haly jsou proto rozdávány speciální puky Dynamik s karikaturami nejsympatičtějších hokejistů. Pro každý zápas je jich připraveno dva tisíce a ke každému patří i leták, který mohou fanoušci vhodit do velkého Dynamik osudí, ze kterého jsou pravidelně losována výherní čísla. Puk si ale nechávají, protože ten jim může sloužit nejenom jako unikátní sběratelský suvenýr, ale také nachází uplatnění i v další soutěži, nazvané Pukmánie.

O tom, kdo vyhrává, se diváci dozvídají v průběhu technických přestávek od tří sličných hostesek, které jezdí po ledu s výherními čísly puků. Z každého zápasu vychází 18 výherců. Ti se mohou těšit např. na hokejové dresy a šály (1. místo), bambára nebo hokejové šátky (2. místo) a hokejová vonítka do auta (3. místo).

A jaký klíč určuje pořadí vítězů? Rozhoduje poslední trojčíslí na puku, přičemž na základě poslední vylosované číslice vychází 180 výherců třetích cen. Podle posledního vylosovaného dvojčíslí je identifikováno 18 majitelů druhých cen a dva majitelé posledních tří vylosovaných číslic na puku získávají první cenu.

Během přestávek prochází po stadionu také Dynamik hlídka a pokud se jí oslovený fanoušek prokáže např. sudým číslem puku, vyhrává klubovou čepici Dynamik.

Českou pojišťovnu najdete nejenom v názvu Play Off. Je také hlavním partnerem extraligy, oficiálním partnerem Českého svazu ledního hokeje a oficiálním partnerem české hokejové reprezentace. ČP je rovněž hlavním partnerem domácí části turnaje Euro Hockey Tour - ČP Cup a rovněž partnerem Jágr Teamu.

Česká pojišťovna je největší domácí pojišťovací ústav s tržním podílem 36 procent. Má základní kapitál 3 miliardy korun a spravuje přes 13 milionů pojistných smluv. Jediným akcionářem České pojišťovny je společnost PPF Group N. V.


Zpět na tiskové zprávy