Skupina České pojišťovny sbírala ocenění v soutěži Zlatá koruna

Praha 12. května 2006 - Čtvrtý ročník soutěže finančních produktů Zlatá koruna 2006 byl úspěšný jak pro Českou pojišťovnu, tak další společnosti její skupiny.

Titul Nejoblíbenější finanční produkt roku 2006 získalo životní pojištění České pojišťovny DYNAMIK, které bylo uvedeno na trh právě před třemi lety. Vítězství je o to cennější, že o něm rozhodlo internetové hlasování veřejnosti. Odborná porota složená z finančních expertů a publicistů pak ocenila prvním místem v kategorii Podnikatelského pojištění další produkt České pojišťovny - pojištění přerušení provozu.

Tři "zlaté medaile" přidala ke společnému úspěchu skupiny také eBanka, a to v kategoriích Univerzální bankovní produkty za Osobní účet, Elektronické bankovnictví za Přímé bankovnictví a v kategorii Platebních karet za Zamykání platební karty. Penzijní fond České pojišťovny, největší fond v České republice, v soutěži Zlatá koruna zabodoval poprvé, když získal 3. místo v kategorii penzijních fondů.

Česká pojišťovna je největší domácí pojišťovací ústav s tržním podílem 36 procent. Má základní kapitál téměř 3 miliardy korun a spravuje přes 13 milionů pojistných smluv. Česká pojišťovna patří do mezinárodní finanční skupiny PPF, která úspěšně spravuje aktiva v hodnotě přibližně 250 mld. Kč. Jediným akcionářem ČP je společnost PPF Group N. V.


Zpět na tiskové zprávy