Česká pojišťovna má Zlatý Měšec za nejoblíbenější pojišťovnu

Praha (8. prosince 2006) - V soutěži Zlatý Měšec 2006 obdržela Česká pojišťovna stejně jako v minulém roce nejvyšší počet hlasů čtenářů serveru Měšec v kategorii Pojišťovna. Úspěšné byly také její dceřiné společnosti. Penzijní fond ČP v anketě získal první místo a ČP Invest byl druhý.

Šéfredaktor serveru Měšec.cz Petr Zámečník označil výsledky České pojišťovny za jedinečné. "Přízeň a věrnost klientů je sice poměrně stabilní, přesto dochází k dílčím posunům. Česká pojišťovna si ale drží díky svému silnému postavení na trhu stabilní klientskou podporu," prohlásil Zámečník.

Čtvrtý ročník populární ankety Zlatý Měšec byl rozdělen do devíti kategorií a prostřednictvím internetu v něm během října a listopadu hlasovalo přes 50 tisíc čtenářů. Podrobnosti o soutěži najdete na stránkách http://zlaty.mesec.cz/

Česká pojišťovna je největší domácí pojišťovací ústav s tržním podílem, který k 31.12.2005 dosahoval 36 procent. Má základní kapitál 4 miliardy korun a spravuje přes 13 milionů pojistných smluv. Česká pojišťovna patří do mezinárodní finanční skupiny PPF, která úspěšně spravuje aktiva v hodnotě přibližně 220 mld. Kč. Jediným akcionářem ČP je společnost PPF Group N. V.


Zpět na tiskové zprávy