REGIONÁLNÍ ZPRÁVA

S Českou pojišťovnou bezpečně i na sjezdovce

ČP se stala hlavním partnerem seriálu lyžařských závodů pro veřejenost Ski4Fun Cup 2013

Seriál lyžařských závodů pro veřejnost Ski4Fun Cup 2013 začíná v sobotu 19. 1. 2013 ve Ski areálu Bílá v Beskydech. Pokračuje 26. 1. ve Ski areálu na Lipně, 2. 2. v Rokytnici nad Jizerou a končí 9. 2. ve ski areálu Dolní Morava. Díky partnerství s Českou pojišťovnou získává každý registrovaný závodník na dobu závodu úrazové pojištění. Dojde-li během soutěže k úrazu, pojišťovna vyplatí plnění za dobu nezbytného léčení. S ČP se návštěvníci setkají nejen na reklamních nosičích, ale především na workshopech, kde bude hlavním tématem bezpečnost na horách.

Česká pojišťovna se angažuje nejen na poli dopravní bezpečnosti, ale soustředí se i na bezpečnost návštěvníků hor. V rámci seriálu lyžařských závodů pro veřejnost Ski4Fun Cup 2013 se tak návštěvníci mohou na workshopech, které pořádá Česká pojišťovna ve spolupráci s Horskou službou ČR, seznámit s pravidly bezpečného chování na sjezdovce a na horách vůbec.

„Úrazů, které způsobí lyžaři sobě nebo ostatním uživatelům sjezdovek, je v poslední době bohužel stále více. I proto se Česká pojišťovna ve spolupráci s Horskou službou rozhodla zaměřit se více na prevenci. A veřejné lyžařské závody jsou ideálním místem, kde můžeme seznámit veřejnost s tím, jak se na sjezdovkách a na horách bezpečně chovat,“ říká Marek Szlaur z České pojišťovny. 

Návštěvníci akce budou mít rovněž možnost prohlédnout si aplikaci pro chytré telefony s názvem Horská služba, jejíž vznik umožnila právě Česká pojišťovna. Tato aplikace pomáhá návštěvníkům českých hor v případě nouze, nabízí ale i celou řadu dalších praktických funkcí jako například informace o horských střediscích či stanicích Horské služby. Vedle užitečných informací pak mohou návštěvníci seriálu získat i atraktivní věcné ceny v nejrůznějších soutěžích. 


Zpět na tiskové zprávy