Česká pojišťovna i letos podporuje malé cyklisty v rámci závodů Tour de Kids

Česká pojišťovna se i letos stala partnerem cyklistických závodů pro děti Tour de Kids, které se konají od dubna do září po celé České republice.
Na děti čeká nejen bohatý doprovodný program a soutěže, ale budou se moci seznámit také s bezpečností silničního provozu nebo se základními dopravními značkami. Rodiče se pak dozvědí, jak má být správně vybaveno dětské kolo či proč je důležité nosit bezpečnostní přilbu i při krátké vyjížďce. Díky partnerství s Českou pojišťovnou získává každý malý registrovaný závodník na dobu závodu úrazové pojištění. Dojde-li tedy během soutěže k jakémukoli úrazu, pojišťovna zraněnému vyplatí pojistné plnění za dobu nezbytného léčení.

„Motem České pojišťovny je ´Pomáháme Vám jít dál´. Proto jsme se rozhodli podpořit závody Tour de Kids a dát dětem šanci seznámit se zábavnou formou
s cyklistikou. Snad i my pomůžeme k tomu, aby se pohyb stal součástí jejich života,“
říká Marek Szlaur z České pojišťovny. „Ve stánku České pojišťovny si děti mohou malovat nebo odpovědět na soutěžní otázku a vyhrát věcné ceny,“ dodává Marek Szlaur.

Seriál dětských cyklistických závodů se koná v sedmnácti městech po celé České republice. Již v sobotu 27. dubna si mohou malí cyklisté zazávodit v Brně a užít si tam spolu s rodiči zábavné sportovní odpoledne. 


Zpět na tiskové zprávy