REGIONÁLNÍ ZPRÁVA

Nový koncept poboček České pojišťovny také v Brně

Moderní pobočka v centru Brna nabídne klientům rychlost, pohodlí a nový způsob obsluhy

Česká pojišťovna dnes otevřela pobočku v prostorách nově otevřeného obchodního centra LETMO na Nádražní ulici v Brně. Její design plně koresponduje s novým pojetím poboček, podle kterého chce Česká pojišťovna v následujících letech postupně přestavět celou svou distribuční síť.

Nový pobočkový koncept zohledňuje v čase se měnící potřeby klientů. Při příchodů klienta osobně uvítá referent pobočky a v případě plné vytíženosti všech obslužných míst ho uvede do čekací zóny. Pro zájemce je k dispozici rovněž samoobslužná zóna, kde lze vše vyřídit on-line pomocí videokonference s operátorem klientského centra.

Jednotlivá pracovní místa referentů jsou umístěna ve volném prostoru a jsou oddělena akustickými deskami, aby měli zákazníci při vyřizování svých potřeb dostatek soukromí. Referenti s každým klientem nejprve ověří, jaké jsou jeho individuální potřeby a zda jsou všechna jemu hrozící rizika dostatečně ošetřena. Poté navrhnou jednoduchý finanční plán nabízející klientovi jen ty produkty a řešení, které opravdu potřebuje a které nejvíce odpovídají jeho současné životní situaci.

„Disponujeme nejrozsáhlejší distribuční sítí v zemi a pobočky jsou její nedílnou součástí. Většina klientů si svou místní pobočku ztotožňuje s pojišťovnou jako takovou, proto je pro nás nesmírně důležité, aby se u nás cítili dobře. Při navrhování nových poboček jsme tedy neřešili jen architektonickou stránku, ale kladli jsme důraz na osobní přístup a zapojení moderních technologií šetřících dnes tolik drahocenný čas,“ říká regionální ředitel České pojišťovny pro jižní Moravu Vojtěch Ščevík a dodává: „Nová brněnská pobočka je pro klienty připravena ve frekventované časti města blízko centra v nově otevřeném moderním nákupním centru LETMO, kam svým konceptem dokonale zapadá.“

Kontaktní údaje: Česká pojišťovna, OC Letmo, Nádražní 2 (přímo u Hlavního nádraží)
Otevírací doba: pondělí – pátek 9.00 – 18.00, sobota 9.00 – 14.00

 


Zpět na tiskové zprávy