REGIONÁLNÍ ZPRÁVA

Česká pojišťovna otevřela novou pobočku v Čáslavi

Česká pojišťovna otevřela novou pobočku v Dusíkově ulici v Čáslavi. Ta nahradila stávající čáslavskou pobočku, která již zcela neodpovídala požadavkům moderní obsluhy a prodeje. Právě otevřená pobočka vychází z nového konceptu České pojišťovny, který je navržen tak, aby umožnil klientům rychlé a pohodlné vyřešení veškerých jejich potřeb.

„Pobočky představují základ naší distribuční sítě a je pro nás důležité, aby se v nich klienti cítili dobře. Velká část klientů si totiž pobočku ztotožňuje s pojišťovnou jako takovou a nám záleží na tom, aby měli naši značku spojenou s dobrým pocitem a kvalitním servisem,“ říká David Kuhn, regionální ředitel pobočkové sítě České pojišťovny pro východní Čechy.

Nově otevřená pobočka, stejně jako i všechny ostatní pobočky postupně otevírané po celé České republice, plně odpovídá požadavkům moderního prodeje a obsluhy. Nový pobočkový koncept je připraven tak, aby vše zcela odpovídalo potřebám klientů a ti se během času, který zde stráví, cítili pohodlně. Obchodní poradce s každým klientem nejprve ověří, jaké jsou jeho individuální potřeby a zda jsou všechna jemu hrozící rizika dostatečně ošetřena. Poté navrhnou jednoduchý finanční plán nabízející klientovi jen ty produkty
a řešení, které opravdu potřebuje a které nejvíce odpovídají jeho současné životní situaci.

Kontaktní údaje:
Česká pojišťovna, Dusíkova 78/2B, Čáslav 286 01
Otevírací doba:
Pondělí, středa 8,00 – 12,00  13,00 – 17,00
Úterý, čtvrtek 8,00 – 12,00  13,00 – 15,30
Pátek 8,00 – 12,00  13,00 – 15,00

 


Zpět na tiskové zprávy