REGIONÁLNÍ ZPRÁVA

Česká pojišťovna otevřela zrekonstruovanou pobočku v Poděbradech

Česká pojišťovna otevřela zrekonstruovanou pobočku v ulici Na Valech v Poděbradech. Ta nahradila stávající pobočku, která již zcela neodpovídala požadavkům moderní obsluhy a prodeje. Právě otevřená pobočka vychází z nového konceptu České pojišťovny, který je navržen tak, aby umožnil klientům rychlé a pohodlné vyřešení veškerých jejich potřeb.

„Záleží nám na tom, aby měli klienti naši značku spojenou s dobrým pocitem a kvalitním servisem. A moderní a příjemně zařízené pobočky nám k tomu pomáhají. Nejen, že představují základ naší distribuční sítě, ale velká část zákazníků si pobočku ztotožňuje s pojišťovnou jako takovou,“ říká Věra Bernardová, manažerka skupiny poboček České pojišťovny pro severní Čechy.

Nově zrekonstruovaná pobočka je navržena tak, aby odpovídala potřebám klientů a ti se během času, který zde stráví, cítili pohodlně. Obchodní poradce s každým klientem ověří, jaké jsou jeho skutečné potřeby a zda jsou všechna jemu hrozící rizika ošetřena. Poté navrhne jednoduchý finanční plán s takovými produkty, které klient opravdu potřebuje a které odpovídají jeho životní situaci.

Kontaktní údaje:
Česká pojišťovna, Na Valech 22, Poděbrady 290 01
Otevírací doba: pondělí - pátek 8,00 – 17,00
Telefon: 725 813 593


Zpět na tiskové zprávy