Cestovní pojištění České pojišťovny získalo nejvyšší ocenění ve veřejném hlasování ankety TTG Travel Awards 

Čtrnáctý ročník odborné ankety TTG Travel Awards, v níž hlasuje veřejnost i profesionálové v oblasti cestovního ruchu, přinesl České pojišťovně hned dvojitý výrazný úspěch. Veřejnost hlasující v rámci kategorie „Pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním“ ocenila ČP prvním místem, odborná porota pak cestovnímu pojištění České pojišťovny přiřkla stříbrnou pozici.

„S cestovním pojištěním České pojišťovny se každý rok za hranice ČR vydává více než 1,5 milionu lidí. Jsem moc rád, že novinky, které jsme loni uvedli na trh, ocenila nejen odborná veřejnost, ale především v praxi naši klienti,“ říká David Tunkr, produktový ředitel neživotního pojištění ČP.

Česká pojišťovna loni kromě jiných produktů výrazně inovovala také cestovní pojištění. V květnu na dvojnásobné hodnoty navýšila pojistné limity pro úhradu léčebných výhrad v zahraničí, v létě pak představila aplikaci pro chytré telefony Pojišťovna 3.0. a pokračovala tak v trendu výrazného zjednodušování služeb klientům. Možnost sjednat si přes mobil doslova kdykoli a odkudkoli cestovní pojištění představuje ideální řešení pro ty cestovatele, kteří se nechtějí zdržovat papírováním, a vyhovuje jim plně elektronická komunikace.

„Loni jsme pro klienty připravili také novou produktovou řadu speciálních balíčků. Ty byly vytvořeny tak, aby odpovídaly potřebám a aktivitám, které klient může chtít na své cestě do zahraničí provozovat,“ doplňuje David Tunkr. Krátkodobé cestovní pojištění nabízí osm balíčků, z jejichž názvů je patrné, pro jaký typ cesty se nejlépe hodí (K moři, Turistika a poznání, Sport, Cyklo, Lyže a snowboard, Eurovíkend, Adrenalin, Pracovní cesta). Také v dlouhodobém cestovním pojištění mohou klienti volit z pěti variant (Dovolená a zábava, Cestovatel, Student, Za prací a Au-pair). Kromě toho si klient může samozřejmě vytvořit vlastní balíček podle svých individuálních požadavků. 

TTG Travel Awards je anketou, kterou již 13 let pořádá Travel Trade Gazette – noviny pro každého, kdo se seriozně zabývá cestovním ruchem. Hlasují v ní jak profesionálové, tak i veřejnost. V rámci TTG Travel Awards jsou udělovány ceny celkem ve 12 odborných a 5 veřejných kategoriích a letošní ročník proběhl pod záštitou Ministerstva pro místní rozvor a agentury CzechTourism.


Zpět na tiskové zprávy