Finále extraligy doprovodí nástup dětí v retro dresech

Zásadní novinky se dočká úvodní zápas finálové série Česká pojišťovna play-off extraligy ledního hokeje. Hráče před začátkem zápasu při příchodu na led vůbec poprvé doprovodí i děti v retro dresech s logy klubů a kampaně „Charta fair play“. Nástup dětí má podtrhnout důležitost dodržování pravidel a sportovního chování. Projekt týkající se fair play i nástup dětí iniciovala Česká pojišťovna, která je tradičním partnerem nejvyšší domácí soutěže.

„Pro malé děti jsou úspěšní sportovci prvními vzory, s nimiž se snaží ztotožnit, a proto je tak důležité neustále připomínat myšlenky fair play a sportovního chování,“ říká Hana Kovářová, marketingová ředitelka České pojišťovny. „Zásady fair play patří k mládežnickému hokeji stejně jako k profesionálním seniorským soutěžím a finálové souboje jsou ideální příležitostí, jak na celou problematiku upozornit a jak děti k férovosti vychovávat,“ dodává Kovářová.

Nástup dětí se v rámci finálových klání uskuteční hned dvakrát – při úvodním zápase série v Třinci a při třetím zápase, který bude zároveň prvním finálovým duelem na ledě Vítkovic. 


Zpět na tiskové zprávy