Florbalový pohár a reprezentační týmy nově v barvách České pojišťovny

Český florbal stále roste. Během roku 2011 překoná hranici 60 tisíc registrovaných florbalistů a stane se tak druhým největším českým sportem. Stále větší popularitu získává i domácí pohárová soutěž, která již tradičně v srpnu otevírá florbalovou sezónu.   

Dynamický a nepřehlédnutelný rozvoj posledních let dovedl český florbal k dnešnímu slavnostnímu podpisu smlouvy České florbalové unie s novým hlavním partnerem. Tím se od srpna 2011 stává Česká pojišťovna a.s., která zároveň svým jménem zaštítí i domácí pohárovou soutěž. Od ročníku 2011 tak budou fanoušci sledovat „Pohár České pojišťovny“. Logo nového partnera od nadcházející sezóny ponesou na dresech i úspěšné týmy české florbalové reprezentace, které čeká velice nabitý podzim.

"Jsme velice potěšeni, že se novým hlavním partnerem českého florbalu stala právě Česká pojišťovna, jedna z nejvýznamnějších českých firem. Osobně jsem přesvědčen, že do budoucna jde pro obě strany o velmi užitečné partnerství. Dynamika rozvoje florbalu je obrovská a s Českou pojišťovnou přichází i důležitý prvek tradice," uvedl prezident České Florbalové Unie Filip Šuman.

Česká pojišťovna chce pomoci budovat a být partnerem právě takového sportu jako je florbal. Je to dynamický sport s raketově rostoucí popularitou a produkující vzory pro malé i větší sportovce ve všech částech České republiky. Partnerství pro nás představuje další příležitost jak pomáhat a dát našemu okolí něco navíc.“ komentoval podpis smlouvy strategického partnerství Zdeněk Románek, náměstek České pojišťovny pro marketing a CRM.

Česká florbalová unie je od roku 1992 zastřešujícím orgánem organizovaného florbalu v České republice. K dnešnímu dni sdružuje téměř 60 000 registrovaných členů. Mezinárodně patří mezi 4 největší a nejúspěšnější federace na světě. Mužská reprezentace vybojovala na posledním MS 2010 ve Finsku bronzové medaile.

Česká pojišťovna je tradičním a dlouholetým partnerem českého sportu. Podporuje nadějné talenty i stálice sportovního nebe. Patří mezi oficiální partnery Českého olympijského týmu. Je hlavním partnerem extraligy ledního hokeje a titulárním partnerem Play Off. Významně se podílí i na realizaci nejprestižnějšího středoevropského dostihu Velká pardubická. V roce 2011 se stala generálním partnerem Českého skokového poháru. Česká pojišťovna podporuje také motosport – tým Karla Lopraise na rallye Dakar nebo Josefa Krále, talentovaného českého pilota formulové série GP2.


Zpět na tiskové zprávy