Jaroslav Hanzlík výkonným ředitelem společnosti ČP ASISTENCE s.r.o.

ČP ASISTENCE je společným podnikem České pojišťovny a Europ Assistance

Od 1. března 2012 bude klientům České pojišťovny k dispozici nová asistenční služba ČP ASISTENCE. Společný podnik České pojišťovny (51% podíl) a Europ Assistance (49 %) bude nejprve poskytovat služby motoristům a do konce letošního roku rozšíří své aktivity na veškeré asistenční zásahy poskytované klientům České pojišťovny. Společnost ČP ASISTENCE bude z pozice výkonného ředitele řídit Jaroslav Hanzlík.

Jaroslav Hanzlík (30) absolvoval v roce 2007 Právnickou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně. Profesní kariéru zahájil v Mc Donald´s ČR, zkušenosti získával rovněž jako manažer provozu multikina Anděl ve společnosti Village Cinemas Česká Republika. Od prosince 2005 do současnosti pracoval na několika pozicích v rámci Europ Assistance, naposledy jako Key Account Manager/Lawyer. Je ženatý a má dvě děti. Hovoří plynně anglicky a volný čas tráví nejraději s rodinou. Rád poslouchá dobrou hudbu, je nadšencem do železnice a rekreačně hraje Hanspaulskou fotbalovou ligu. 

„Asistence pro motoristy je jen prvním krokem. Nejpozději do konce letošního roku budeme pod hlavičkou ČP ASISTENCE zajišťovat i asistenční služby k cestovnímu, majetkovému a životnímu pojištění České pojišťovny. Do té doby platí současný stav, kdy domovní, cestovní a zdravotní asistenci našim klientům poskytuje smluvní partner Europ Assistance", říká Jaroslav Hanzlík, dlouholetý zaměstnanec Europ Assistance a nyní nově výkonný ředitel ČP ASISTENCE.

 

 

Jaroslav Hanzlík
výkonný ředitel ČP ASISTENCE

 


Zpět na tiskové zprávy