500 korun za každý den strávený v nemocnici místo na lyžích

Za každý den hospitalizace pětistovku – to je nový benefit, který do 15. 4. 2016 nabízí Česká pojišťovna k životnímu pojištění Můj život. Pojistné plnění bude poskytnuto při hospitalizaci následkem úrazu nejen v nemocnicích, ale také při následné péči v rehabilitačních ústavech, lázeňských léčebnách či v ozdravovnách. Pojištění je platné nejen na území České republiky, ale pokrývá celou Evropskou unii a další evropské země. Vztahuje
se i na zranění, která se stanou v souvislosti s teroristickým útokem. Tím Česká pojišťovna vychází vstříc poptávce zákazníků a reaguje na aktuální dění ve světě. 
 
V rámci pojištění úrazové hospitalizace obdrží klient za každý den pobytu v nemocnici nebo jiném léčebném zařízení pět set korun. „Například při lehčím zranění, které si vyžádá desetidenní pobyt v nemocnici, od nás dostane pojištěný 5 000 korun,“ vysvětluje Markéta Filová, manažer útvaru produktového managementu životního pojištění České pojišťovny a dodává: „Smyslem tohoto benefitu je především kompenzovat lidem vynaložené náklady, o které přijdou vinou úrazu. Může se jednat například o nevyužitý skipas, ale třeba i o lístek na koncert, kterého se kvůli zranění nemohou zúčastnit.“ 
 
Pojištění úrazové hospitalizace obdrží na rok zdarma každý, kdo si do 15. 4. 2016 sjedná životní pojištění Můj život. Pojištění se vztahuje na jakýkoli úraz, který vyžaduje hospitalizaci, případně následnou lůžkovou péči. Není tedy důležité, zda se člověk zraní při procházce v parku, nebo na lyžařské sjezdovce. Další výhodou je, že v rámci jedné smlouvy životního pojištění mohou benefit čerpat i všichni pojištění členové rodiny. 
 
Pojištění je platné nejen na území České republiky, ale pokrývá celou Evropskou unii a další evropské země, jako jsou například Švýcarsko, Norsko či Island. Může se tak hodit nejen na lyže, ale i na jakoukoli jinou tuzemskou či zahraniční dovolenou nebo na oblíbené eurovíkendy. 
 

Zpět na tiskové zprávy