Česká pojišťovna partnerem Habera &Team Final Tour

Sérii vystoupení legendární skupiny Team v čele s Paľo Haberou v deseti českých a moravských městech podpoří Česká pojišťovna, která se stala generálním partnerem této ojedinělé koncertní šnůry. Návštěvníci koncertů získají kromě mimořádného hudebního zážitku také možnost výrazné slevy na vybrané druhy pojištění. Z každého prodaného lístku navíc poputuje 25 Kč na dobročinné účely.

Rozlučkové turné odehrají Habera & Team během května a června postupně v Českých Budějovicích, Plzni, Karlových Varech, Pardubicích, Zlíně, Olomouci, Jihlavě, Praze, Brně a v Ostravě. 

„Po takmer 30 rokoch od vzniku TEAMu chceme uzavrieť jednu mimoriadnu a úspešnú kapitolu našich hudobných životov a najlepší spôsob je zahrať našim fanúšikom a predviesť sa im v tom najlepšom svetle. Teší ma, že naše zámery podporí prave partnerstvo s Českou pojišťovnou,“ říká Pavol Habera. 

Team pro fanoušky připravil své vůbec největší turné a ti se tak mohou těšit na světla, efekty a zvuk na úrovni prestižních evropských vystoupení. Koncerty však mají i další rozměr. „V souladu s naším mottem ´Pomáháme vám jít dál´ za každou prodanou vstupenku společně věnujeme 25 korun na unikátní dobročinný projekt, díky němuž pomůžeme těžce zraněným spoluobčanům po autonehodách k návratu do běžného života,“ vysvětluje Pavel Řehák, generální ředitel České pojišťovny. 

Návštěvníci české části koncertní šnůry s názvem Česká pojišťovna Habera & Team Final Tour získají díky své vstupence rovněž možnost uplatnit slevu na tři vybraná pojištění od České pojišťovny – a to až do 31. srpna 2012. S až dvacetiprocentním snížením ceny mohou počítat v případě sjednání povinného ručení, pojištění nemovitosti a domácnosti či cestovního pojištění. Stačí se vstupenkou přijít na pobočku nebo obchodní místo České pojišťovny. Slevu je ale možné uplatnit také při pojištění přes internet nebo po telefonu. Veškeré informace lze už nyní nalézt na speciálních webových stránkách www.teamtour.cz.  

Koncertní šňůru Česká pojišťovna Habera & Team Final Tour podporuje také výrazná kampaň, jejíž součástí jsou 15vteřinové televizní a 30vteřinové radiové spoty, stejně jako outdoorová, printová a on-line reklama.

 


Zpět na tiskové zprávy