Vlastnosti životního pojištění - Manažer

Garantované zhodnocení

Pojišťovna zaručuje, že spořicí část pojistného bude zhodnocena, a to o tzv. technickou úrokovou míru. Výnosy samozřejmě mohou být v případě dobrých hospodářských výsledků pojišťovny vyšší než technická úroková míra, ale rozhodně nebudou nižší.

Mimořádné pojistné

Volnou hotovost můžete využít k úhradě mimořádného pojistného, čímž zvýšíte celkovou částku, která vám bude vyplacena v případě pojistné události (např. dožití sjednaného konce pojištění). Mimořádné pojistné bude umístěno do investičního programu dle vaší volby. Jednotlivé programy se liší strukturou podkladových aktiv (fondů) s různou mírou rizika zhodnocení vložených prostředků. 

Mimořádné výběry

Peníze, které si spoříte formou životního pojištění, můžete užívat už před koncem pojistné doby. Z peněz vložených formou mimořádného pojistného a umístěných do kapitálové hodnoty negarantované, dle zvoleného investičního programu, můžete vybírat v průběhu pojištění v souladu s podmínkami pojistné smlouvy. Pokud je vaše pojistka vedena déle než dva roky (u SLUNÍČKA Plus a JUNIOR Invest déle než pět let), část naspořených peněz si z ní můžete za výhodných podmínek vybrat. Z peněz vložených formou mimořádného pojistného můžete vybírat okamžitě. Životní pojištění vám díky mimořádným výběrům slouží jako finanční rezerva pro každý případ.

Garantovaná výplata při dožití

Pro konzervativní klienty je možné sjednat pojištění SLUNÍČKO Plus, JUNIOR Invest a Diamant garantovanou pojistnou částku při dožití, která bude vyplacena bez ohledu na aktuální výnosnost fondů a která bude součástí kapitálové hodnoty vyplácené při dožití konce pojištění.

Máte otázku? Nevíte, které pojištění je pro vás vhodné?

Zavoláme vám zpět Napište nám

CeskaPojistovna
Nahrávám poslední tweet, počkejte prosím. Sledujte nás na Twitteru.

241 114 114