Pojištění domácnosti

Pojistit si nemovitost je jedna z věcí, které děláme, když si kupujeme byt nebo dům. Ale na vybavení domácnosti často zapomínáme, i když je průměrná hodnota vybavení kolem půl milionu korun.

Více informací

Pojištění odpovědnosti

Občanskou odpovědnost si můžete pojistit přímo v rámci pojištění domácnosti. Pojištění ochrání všechny členy vaší domácnosti včetně domácích mazlíčků.

Více informací

Nonstop asistenční služba

Jsem vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ať už potřebujete zásah instalatéra, zámečníka, nebo elektrikáře, prostě mi zavolejte a během chvíle se o všechno postarám.

Více informací

Zblízka je to krásné...

...ale když to vidíte vcelku, je zaděláno na malér. Proto vám doporučujeme pojištění domácnosti a odpovědnosti.

Sjednat online

Asistenční služby

Garážová vrata pana Miroslava nešla zavřít, a hrozilo, že by si toho mohl všimnout nezvaný host. Přestože se jednalo se o americký typ vrat bez zastoupení v ČR, zajistili jsme technika, který provedl opravu. Pan Miroslav ušetřil 5 464 Kč za opravu.

Vytopený soused

Svobodovi před odjezdem na sobotní rodinný výlet zapnuli pračku, aby měly děti dost oblečení na tábor. Když se vrátili domů, čekal na ně rozčilený soused, kterému vytopili čerstvě vymalovaný byt. Naštěstí měli pojištění domácnosti a odpovědnosti, které jim i sousedovi zaplatilo všechny škody. 

Požár v kuchyni

Před dvěma lety si paní Iveta pořídila novou kuchyni. Designová rychlovarná konvice jí ale nenechala si kuchyni užít. Došlo ke zkratu na kabelu konvice a požár zničil kuchyňskou linku včetně nádobí a přístrojů za 110 000 Kč. Celou škodu jsme uhradili a paní Iveta má opět kde vařit.

Jak sjednat?

 

On-line sjednání je snadné a zabere vám jen pár minut.

Sjednat on-line
 

Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme, až se vám to bude hodit.

Zavoláme vám zpět
 

Pokud máte raději osobní kontakt, najděte si pobočku nebo poradce tam, kde se vám to hodí.

Hledat na mapě