Zpět

Přehled doplňkových pojištění

Pojištění opuštěné domácnosti

Nemáte-li dlouhodobé pojištění domácnosti, máte možnost získat komplexní ochranu vybavení vašeho domova (nábytek, koberce, elektronika, sportovní potřeba apod.) po dobu vaší nepřítomnosti, kdy bude na cestě.

Zaručí vám pojistné plnění až do výše vámi zvoleného limitu na pořízení nových věcí v případě

  • jejich krádeže,
  • poškození nebo zničení při požáru, záplavě, havárii vodovodního potrubí apod.

Součástí pojištění je i asistenční služba, která zajistí ostrahu opuštěné domácnosti, opravu poškozených vstupních otvorů (zasklení, výměnu zámků), prasklého potrubí, apod.

Odpovědnost za škodu

Vztahuje se na krytí škod způsobených v zahraničí třetí osobě. Toto připojištění lze sjednat on-line.

Úrazové pojištění

Úrazové pojištění kryje rizika trvalých následků, doby nezbytného léčení a smrti úrazem. Toto připojištění si můžete sjednat k cestovnímu pojištění on-line.

Právní ochrana

Pomoc při řešení právních sporů v zahraničí. Poskytuje pomoc, podporu, rady a právní asistenci pojištěnému např. při ztrátě nebo krádeži dokladů, při jednání s policií, celní správou nebo jinými úřady, v případě hospitalizace pojištěného, při trestním nebo správním řízení po dopravní nehodě, při vyřizování pojistné události mimosoudní nebo soudní cestou apod. Toto připojištění si můžete sjednat k cestovnímu pojištění on-line.

Pojištění storna cesty

V případě onemocnění, ztráty zaměstnání, nedoporučení od MZV cestovat do dané destinace a nebo živelné události v místě bydliště vám vrátíme 80 % nákladů na vaši dovolenou.

Pojištění nevyužité dovolené

V případě onemocnění, hospitalizace, úmrtí blízké osoby a nebo živelné události v místě bydliště vám vrátíme 80 % nákladů na vaši dovolenou.

Pojištění veterinární léčby

Pojištění pro psa, kočku nebo fretku v případě úrazu nebo náhlého onemocnění. Toto připojištění si můžete sjednat k cestovnímu pojištění on-line.

Pojištění přerušení cesty

Pojištění případných nákladů na náhradní dopravu do ČR v případě, že budete muset přerušit zahraniční cestu v důsledku úmrtí, vážného onemocnění či úrazu nejbližšího příbuzného nebo živelné události v místě bydliště.

Máte otázku? Nevíte, které pojištění je pro vás vhodné?

Zavoláme vám zpět Napište nám

CeskaPojistovna
Nahrávám poslední tweet, počkejte prosím. Sledujte nás na Twitteru.

241 114 114