Nová pobočka České pojišťovny otevřena v Kolíně  

Kolín je třetím městem v republice, kde Česká pojišťovna otevírá pobočku podle svého nového konceptu. Klientům nabídne rychlost, pohodlí a nový způsob obsluhy.

Na podzim loňského roku Česká pojišťovna představila nové pojetí svých poboček, podle kterého v následujících letech přestaví celou svou distribuční síť. Po Praze a Plzni byla otevřena nová pobočka v Kolíně na Benešově ulici nedaleko Kauflandu. Design nových poboček je navržen tak, aby umožnil klientům rychlé a pohodlné vyřešení veškerých jejich požadavků.

 

Klíčovým prvkem nového konceptu pobočkové sítě České pojišťovny je obsluha skrze zjištěné potřeby klientů. Referenti poboček nejprve ověří, jaké má klient individuální potřeby a zda jsou všechna jemu hrozící rizika dostatečně ošetřena. Poté navrhnou jednoduchý finanční plán nabízející klientovi jen ty produkty
a řešení, které opravdu potřebuje a které nejvíce odpovídají jeho současné životní situaci.

„Česká pojišťovna má nejrozsáhlejší distribuční síť v republice a pobočky jsou její nedílnou součástí. Přípravě nového designu jsme věnovali hodně úsilí a času. Vedle architektonického řešení jsme kladli důraz na moderní technologie, které usnadní klientům vyřízení jejich požadavků a zpříjemní návštěvu našich poboček,“ říká David Kuhn, regionální ředitel České pojišťovny pro východní Čechy.

V novém designu používá pojišťovna vedle korporátní modré barvy i teplé tóny hnědé, oblé tvary nábytku, přírodní materiály, tlumená světla a důslednou ergonomii. Vypracováním návrhu interiéru bylo pověřeno několik architektonických studií, přičemž vítězný návrh pochází ze Studia 2000 Jiřího Soukupa. Cílem bylo navrhnout nový interiér, ve kterém se budou klienti cítit dobře a který bude splňovat vysoké požadavky moderní pojišťovny jak z hlediska funkčnosti, tak z hlediska nového způsobu prodeje.

 


Zpět na tiskové zprávy