REGIONÁLNÍ ZPRÁVA

Česká pojišťovna otevřela novou pobočku v Teplicích

Moderní pobočka v centru Teplic klientům nabídne rychlost, pohodlí a nový způsob obsluhy

 

Česká pojišťovna otevřela novou pobočku v ulici 28. října v Teplicích. Na podzim loňského roku Česká pojišťovna představila nové pojetí svých poboček, podle kterého v následujících letech upraví celou svou distribuční síť. Design nových poboček je navržen tak, aby umožnil klientům rychlé a pohodlné vyřešení veškerých jejich požadavků.

„Pobočky jsou pro Českou pojišťovnu velmi důležité, představují totiž základ naší distribuční sítě. Velká část klientů si navíc pobočku ztotožňuje s pojišťovnou jako takovou, je pro nás proto klíčové, aby se zde cítili dobře. Nová pobočka v Teplicích, stejně jako další nové pobočky, plně odpovídá požadavkům moderního prodeje a obsluhy. Nejnovější technologie jsou propojeny s moderní
a příjemnou architekturou,“
říká Andrea Chaloupecká, regionální ředitelka pobočkové sítě České pojišťovny pro severní Čechy.

Nový pobočkový koncept je připraven tak, aby vše zcela odpovídalo potřebám klientů a ti se během času, který zde stráví, cítili pohodlně. Při vstupu do pobočky klienta osobně uvítá referent a v případě plné vytíženosti všech obslužných míst ho uvede do čekací zóny. Pro zájemce je k dispozici také samoobslužná zóna. Pracovní stoly referentů jsou odděleny akustickými deskami, aby měl každý klient dostatek soukromí. Referenti s každým klientem nejprve ověří, jaké jsou jeho individuální potřeby a zda jsou všechna jemu hrozící rizika dostatečně ošetřena. Poté navrhnou jednoduchý finanční plán nabízející klientovi jen ty produkty a řešení, které opravdu potřebuje a které nejvíce odpovídají jeho současné životní situaci.

Kontaktní údaje:
Česká pojišťovna, ul. 28. října 1515, 415 01 Teplice
Otevírací doba: pondělí – pátek, 8:00 – 18:00
 

 


Zpět na tiskové zprávy