REGIONÁLNÍ ZPRÁVA

Užijte si neděli plnou zábavy na dni České pojišťovny v rodinném parku Mirakulum


Den s Českou pojišťovnou se bude v rodinném parku Mirakulum ve středočeských Milovicích konat v neděli 14. července. Během celého dne
si užijete desítky originálních zábavně-naučných atrakcí pro děti i dospělé. Během dne zde bude slavnostně odhalena nová atrakce - dva nové tobogany, z nichž jeden pro Mirakulum pořídila právě Česká pojišťovna. Slavnostního odhalení se účastní známý tvůrce písní nejen pro děti Jaroslav Uhlíř.

V neděli 14. července se mohou děti společně s rodiči pobavit nejen na řadě atrakcí desetihektarového zábavního parku, ale i ve stánku České pojišťovny.
Zde mohou soutěžit o věcné ceny, nechat si pomalovat obličej veselými motivy nebo se vyřádit na šlapacích autíčkách.

Nové tobogany, z nichž jeden pořídila Česká pojišťovna, jsou skutečně unikátní atrakcí. Věže jsou volně propojeny s podzemními chodbami a park tak lze prozkoumat téměř ze všech stran a úhlů. Podzemní chodby kolem toboganů jsou dlouhé bezmála 100 metrů. Park můžete prozkoumat i z ptačí perspektivy díky lanovým visutým cestám, kterými se můžete parkem projít několik desítek metrů nad zemí. 

Park Mirakulum se nachází ve středočeských Milovicích a o prázdninách je otevřen od úterý do neděle, vždy od 10:00 do 19:00.
 


Zpět na tiskové zprávy