REGIONÁLNÍ ZPRÁVA

Česká pojišťovna otevřela novou pobočku v Hradci Králové

Česká pojišťovna opět otevřela na náměstí 28. října v Hradci Králové svou pobočku, která prošla výraznou designovou proměnou. Nový vzhled
a uspořádání v pobočce jsou navrženy tak, aby umožnily klientům rychlé a pohodlné vyřešení veškerých jejich požadavků.

Česká pojišťovna dlouhodobě investuje do rozvoje svých poboček, protože právě pobočky jsou základem distribuční sítě. Vylepšení a inovace pobočky v Hradci Králové je toho důkazem. Nová pobočka, stejně jako i všechny ostatní postupně otevírané po celé České republice, plně odpovídá požadavkům moderního prodeje a obsluhy. Nejnovější technologie jsou propojeny s příjemnou architekturou. Většina klientů si pobočku ztotožňuje s pojišťovnou jako takovou, a proto je důležité, aby se v nich klienti cítili dobře.  

Při vstupu do pobočky klienta osobně uvítá obchodní poradce a v případě plné vytíženosti všech obslužných míst ho uvede do čekací zóny. K dispozici je také dětský koutek. Pracovní stoly poradců jsou odděleny akustickými deskami, aby měl každý dostatek soukromí. Obchodní poradci nejprve ověří, jaké jsou individuální potřeby klienta a zda jsou všechna jemu hrozící rizika dostatečně ošetřena. Poté navrhnou jednoduchý finanční plán nabízející klientovi jen ty produkty a řešení, které opravdu potřebuje a které nejvíce odpovídají jeho současné životní situaci.

Kontaktní údaje:
Česká pojišťovna, nám. 28. října 20, Hradec Králové
Otevírací doba: pondělí – pátek 8,00 – 18,00


Zpět na tiskové zprávy