Česká pojišťovna je nejlepší životní pojišťovnou roku 2016

Česká pojišťovna se v soutěži Hospodářských novin o nejlepší pojišťovnu roku 2016 stala vítězem jedné ze dvou hlavních kategorií, a získala tak titul Nejlepší životní pojišťovna 2016. Vedle toho obsadila ještě druhá místa v kategoriích Nejlepší neživotní pojišťovna, Klientsky nejpřívětivější životní pojišťovna a Klientsky nejpřívětivější neživotní pojišťovna.

Cena Hospodářských novin se letos vyhlašuje již poosmé. Oceněny jsou ty pojišťovny, které dokážou klientům nabídnout nejvýhodnější produkty a služby, kvalitně s nimi komunikují, jsou pro ně dostupné a vykazují dobré hospodářské výsledky, které svědčí o jejich stabilitě.

Jsem velmi potěšen naším letošním několikanásobným úspěchem v této náročné soutěži. Vítězství v kategorii Nejlepší životní pojišťovna mne obzvlášť těší. V uplynulých letech jsme této oblasti věnovali velké úsilí a uvedli jsme do života řadu novinek,“ komentuje úspěch v soutěži Marek Jankovič, generální ředitel České pojišťovny a dodává: „Chtěl bych při této příležitosti poděkovat našim klientům za jejich důvěru a přízeň. Velký dík patří samozřejmě i všem mým kolegyním a kolegům za jejich práci a každodenní nasazení.


Zpět na tiskové zprávy